Nie przesadzaj z odchudzaniem

Gazety promują zdrowy styl życia i bycie fit, chudnięcie stało się w ten sposób sposobem na życie. Każdy, co jakiś czas przechodzi na dietę, bo waga jest zbyt wysoka, stare spodnie nie wchodzą lub zbliża się impreza, na której trzeba dobrze wyglądać. Szczególnie Panny Młode dążą do posiadania szczuplejszej sylwetki.
Podstawą naszej przemiany powinna być zdrowa, dobrze przemyślna dieta, która nie doprowadzi naszego organizmu do ruiny. Do tego ważny element stanowi aktywność fizyczna. Jeśli nie połączymy tych dwóch rzeczy nigdy nie uzyskamy satysfakcjonującego nas efektu.
Niestety wiele osób zdecydowanie przesadza z odchudzaniem. Wzorując się na modelkach z wybiegu chcemy mieć nie tylko wystające kości policzkowe, ale również żebra. Zbyt szczupła sylwetka nie wygląda zdrowo, a już na pewno nie kobieco. Jeśli chcemy poczuć się dobrze nie musimy ważyć 50 kilogramów, ważne jest to, aby nasz organizm był zdrowy, a nasza sylwetka ładnie wyrzeźbiona. Dzięki temu od razu poczujemy się dużo lepiej.